Site Sakinlerinin Hayatını Kolaylaştıracak 5 Madde

Siteler spor, sanat için farklı aktivite imkanları, toplu yaşam alanları gibi avantajları ile sakinlerine birçok alanda daha donanımlı bir yaşam deneyimi sunuyor. Site sakinlerinin yaşadıkları sitelerden ve site yönetiminden memnuniyeti bu avantajların yanı sıra onlara sunulan kolaylıklar ve ayrıcalıklı hizmetler ile de doğru orantılı. Zamandan ve paradan tasarruf sağlayan, verimli ve konforlu çözümler, profesyonel bir site yönetim platformuyla mümkün hale geliyor.

 1. Belirli Platformlar Üzerinden Hızlı ve Etkili İletişim

Profesyonel bir site yönetim platformu tarafından yönetimi yapılan sitelerde site sakinleri yönetimle iletişim kurarken hiçbir zorluk yaşamazlar. 

Anlık Şikayet ve Öneri Bildirimi

Mobil uygulama, web sitesi gibi kanallar üzerinden istenilen zamanda istenilen yerde kolaylıkla yönetime ulaşabilmek büyük bir avantajdır. Bu ulaşım kolaylığı sayesinde yönetime iletilmesi gereken şikayetler, bildirimler, öneriler, kolaylıkla ve tek bir platform üzerinden yönetime iletilir. Bu sayede konuya hızlı ve etkili bir biçimde çözüm bulunur. 

Bildirimler Hakkında Durum Takibi

Şikayet edilen veya yenilikler önerilen konular hakkında gerekli önlemlerin alınıp alınmadığı konusunda bilgi alma, iş takibinin uzaktan kontrol edilerek otomatik olarak yapılabildiği sitelerde daha kolaydır. Dijital iş takibi sayesinde yönetime ve bildirimde bulunan site sakinine durum aktarımı düzenli bir şekilde yapılıyor. Bu da site sakini ve yönetim için zaman kaybını önlüyor.

 2. Mobil Uygulama ile Tüm Bilgi ve İşlemlere Anında Erişim

Site yönetiminizin size sunduğu mobil uygulama hizmeti sayesinde dilediğiniz yerde ve zamanda siteniz hakkında tüm konularda bilgilere erişebilir, fikrinizi iletebilirsiniz.

Site Haber Kaynağı ile Tüm Gelişmelerden Haberdar Olun

İmza site yönetim uygulaması gibi uygulamalar kullanılan sitelerde haber kaynağı modülü altında site sakinleri sitelerindeki tüm gelişmelerden, duyurulardan, anketlerden anında haberdar olabilirler. Bu sayede önceden tedbir alınması ve bilinmesi gereken konularda mağdur olmazlar.

Dijital İş Takibi ile Talebiniz Yarıda Kalmasın 

Mobil uygulamada yer alan bu modül sayesinde site sakinleri istekleri doğrultusunda daha kolay bir şekilde iş talebi açabiliyor ve açılan iş talepleri hakkında anlık durum takipleri yapabiliyor.

Kira İşlemleri Mobil Uygulama ile Hem Hızlı Hem Ekonomik

Uygulama sayesinde kira kontratı yapma, borç görüntüleme ve borç ödeme parmaklarınızın ucunda. Bu işlemler dijital olarak yapılmadıklarında zaman kaybı yaratabilir ve daha masraflı olabilir. Bu nedenle mobil uygulama üzerinden bu işleri kontrol etme ve gerçekleştirme, hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlar. 

Anketler ile Herkes Fikrini Kolaylıkla Bildirebiliyor

Site genelini ilgilendiren kararlar alınırken konu hakkında tüm fikirlerini söylemek sakinler için zaman bulamama gibi nedenlerle zor olabiliyor. Bu aşamada uygulama üzerinden yapılan anketler ve site sakinlerine zaman kazandırıyor hem de geneli memnun edebilecek kararlar alınabilmesini sağlıyor. 

3. Tüm Bilgi ve İşlemlere Anında 444 3 771 numaramız ile ulaşabilir

Site yönetiminizin size sunduğu mobil uygulama hizmeti sayesinde dilediğiniz yerde ve zamanda siteniz hakkında tüm konularda bilgilere erişebilir, 444 3 771 telefon numaramız ile iletişim kurarak yöneticiye iletmek istediğimizi bildirir yapılması gerekenler hızlı çözümlenmesini sağlar.

4. İmza Hukuk olarak hizmete erişim kolaylığı sağlamaktadır

Site ve Bina Sakinleri aidat ödemelerini düzenli yapanların haklı sorunlarından biride komşunun zamanında yapmaması İmza hukuk Kat Mülkiyet Kanunu gereğince zamanında doğru bir şekilde icra takibi başlatıyor ve bunun takipçisi olup site mobil ve masaüstü uygulamalarda bildirim yapıyor ve anında iş takibinden bina sakinleri kolaylık ile takip edebiliyor.

5. Toplantılara katılmaları sağlıyor ve istekleri hızlı çözüm üretiyor

Yıllık Genel Kurul toplantılarına katılıp Gelir ve Gider kalemlerini ayrıntılı anlatmasını sağlıyor ve genel kurul toplantısını yapıyor.

            Komşularınız ile mutlu günler geçirmenizi temenni ediyoruz.  

İMZA BİNA VE SİTE YÖNETİMİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Aç
💬 Yardım ister misiniz?
İmza Bina Yönetimi
Merhaba 👋
Site Sakinlerinin Hayatını Kolaylaştıracak 5 Madde ile ilgili bilgi almak ister misiniz?